Gerbiami klientai,

Dėkojame už pasitikėjimą ABOUT!

2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (gdpr), kuris visoje Europos Sąjungoje įtvirtins vieningą aukštą privatumo ir asmens duomenų apsaugos standartą. Naujasis reglamentas sustiprina kiekvieno asmens teises kontroliuoti savo duomenis. Plačiau susipažintu su nauju reguliavimu galite čia.

Atnaujindami savo nustatymus Jūs gausite 30% nuolaidą visoms nenukainotoms prekėms!

Norėdami ir toliau gauti mūsų siunčiamas naujienas, pasiūlymus prašome savo sutikimą išreikšti pažymint atitinkamus langelius:

{{errorMessage}}

{{message}}

Discount code: {{discountCode}}

* Kodas galioja tik perkant internetu.

Informuojame, jog ABOUT siunčiamų naujienų el. paštu galite bet kada atsisakyti sekdami elektroninio laiško pabaigoje esančiomis nuorodomis.

AB „Utenos trikotažas“ siekia reguliariai informuoti Jus apie naujienas bei pateikti aktualius pasiūlymus. Siekdamas pilnai įgyvendinti naujojo reguliavimo reikalavimus ir užtikrinti dar aukštesnį Jūsų asmens duomenų apsaugos lygį, ABOUT atnaujino savo privatumo politiką. Su ABOUT privatumo politika galite susipažinti čia. Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis shop@aboutwear.com arba telefonu + 370 521 41 957.

Gerbiami klientai,

Apgailestaujame, jog nusprendėte atsisakyti mūsų naujienlaiškio. Lauksime sugrįžtant!

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis shop@aboutwear.com arba telefonu + 370 521 41 957.

{{errorMessage}}

{{message}}

Discount code: {{discountCode}}

* Kodas galioja tik perkant internetu.